Menu
Sepetim

Kurumsal

Bessa Sport Wear olarak 20 yılı aşkın bilgi ve deneyimimiz ile tüm Türkiye ve dünya genelindeki mağazalarımızdan tamamı yerli üretim olan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.


Yüksek kalite standartlarındaki ürünlerimizde, kullanılan kumaşlarımız sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı için, ISO 9001 belgesi aldıktan sonra atölyemize gelmektedir ve ardından itinalı bir şekilde modelleştirmek için hazırlık işlemleri başlar.


Ürünlerimizin ölçü ve kalıpları, tecrübeli modelistlerimiz tarafında özenle hazırlanırken, siz değerli müşterilerimizin aktif ve günlük yaşam tarzı için en rahat en şık ve en kullanışlı modelleri oluşturuyoruz, bu oluşum esnasında atölyemizde üretime aldığımız tüm ürünler deneyimli personellerimiz ve son teknoloji makine parkurumuzda itinalı bir şekilde hazırlanmaktadır.


Atölyelerimizde  tam anlamıyla işinin ehli ve bu mücadelede bizimle beraber olan yaklaşık 500 personelimiz mevcuttur personellerimizin her biri alanlarında çekirdekten yetişmiş ve işini severek yapan ustalardır.

Ürünlerimizin son kontrolleri yapıldıktan sonra show room larda toptancı mağazalarımızda perakende müşterilerimiz ile buluşuyor Kalite güven ve yenilikçilik anlayışı ile bize güvenen tüm müşterilerimizi her zaman piyasanın bir adım önünde tutuyoruz ve tutmayada devam edeceğiz


Elbette bu gücümüzü ve kalitemizi tüm dünya ülkelerindede koşturuyoruz başta Avrupa olmak üzere Amerika , Asya , Avustralya , Suudi arabistan a kadar ürünlerimizi profesyonelce sevk etmekteyiz.


Yıllık üretim sayımız yaklaşık 800.000 adetin üzerinde olup, mağazalarımız ve stok depomuz daima doludur ve yeni modellerle her zaman dolmaya devam etmektedir.